img-20161001-wa0009 img-20161001-wa0010

PANEL ÇİT

Panel çit fiyatı 25 ₺/m2 ‘dir. Bu fiyata montaj dahildir. Fabrikadan üretim fiyatıdır. Özel siparişleriniz için lütfen buradan iletişime geçiniz.

Panel çit tarihi: Çitler geçmişten günümüze kadar her çağda kullanılan ve bir dönemden sonra da tasarımsal biçimde da seçilen yapılardır. Panel Çit umumi biçimde bir yeri korumayı amaçlamaktadır. Panel Çit ve ferforje de zamanımıza özel belirli bölgeleri çepeçevre ve kollayan yapıdır. Panel Çitler duvarlarla benzer yapıya sahip olsa da belirli nitelikleri ile duvarlardan ayrılır ve çevre güvelik sistemleriyle beraber daha öz güven oluşturmaktadır.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel Çit organize sanayi bölgesinde, askeri alanlarda, okul çevre duvarlarında, hastane çevrelerinde, bahçe çevrelerinde ve spor alanlarında emniyet bakımından elverişli ve caydırıcı özelliğine sahiptir. Panel Çit toprak üstü arazi üzerine betonlama ile montajı yapılır. Bu montaj şekli ile bulunduğu bölgeye estetik bir görünümün sağlar. Bu estetik tasarıma uygun olarak kapı girişleri için açılır-kapanır şekilde panel çitten üretilen kapılar kullanılabilir.

Panel Çit kullanılarak ayrıca evcil hayvanlar için barınma yerleri yapılır. İstenilen ölçülerde ve şekilde üretimi yapılarak hayvan barınaklara doğal görünümü verilir. Panel Çitin yeşil renkle üretim ve montajı yapıldığı zaman doğa ile özdeş bir görünüm elde edilir. Bu sayede yeşilliğin estetiği korunur. Panel Çit evcil hayvanları yırtıcı hayvanlardan korumak için vazgeçilmez bir malzemedir.

Panel Çit yaşam alanlarında kullanıldığı zaman güven sağlamaktadır. Panel Çit her boyutta olup, istenilen modeline göre uygulandığı bahçe girişlerine bir güzellik katar. Panel Çit hava şartlarına dayanıklı bir üretim malzemesidir ve kolayca montaj işlemleri yapılır.

Panel Çit, görsel bakımından günümüzde çevre düzenlemesi için rahatsız edici olmayan ve çok tercih edilen güzel bir görünüm sağlar.

panel_cit_55panel_cit_56

Panel Çit Neden Tercih Edilir?

Çünkü doğa şartlarına ve paslanmaya karşı dayanıklı ve sağlamdır. Panel çitin maliyeti düşüktür. Panel Çit boyaları için sonradan bakım yapılması gerekmez. Panel Çit dekor panel olarak ta kullanılır.

Panel Çit Türleri Nelerdir?

  1. Klasik Panel Çit
  2. Dekoratif Panel Çit
  3. Double Panel Çit
  4. Yüksek Güvenlik Çiti
  5. Pano Çit

Fiyatlandırma ve Ürün Çeşitliliği

Panel Çit fiyatlandırmaları M2 hesabına göre yapılır. Panel Çit ürünlerimizde galvaniz üzeri polyester kaplaması uygulanır ve farklı renk alternatifleri mevcuttur. Panel Çit rengi için RAL 6005 yeşil, siyah ve tüm RAL renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.  Panel Çit 5*20 santim aralıklar ile olup 8+6+8 mm kalınlığında bulunur.

 

Panel Çit Fiyat Listesi

Panel çit fiyat listesi için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz. Telefon veya mail ile iletişim kurarak panel çit fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar istediğiniz ürün çeşidine ve panel çit ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Panel çit fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Panel çit uygulama örnekleri: